Serwis Avant Mazowsze

Sprawna praca ładowarek Avant oraz oferowanych przez markę narzędzi zależy od prawidłowej eksploatacji i regularnego serwisu. Jako Autoryzowany Dystrybutor Avant zapewniamy Klientom:

  • kompleksowe wsparcie posprzedażowe – regularne przeglądy techniczne i
  • serwisowe,
  • naprawy gwarancyjne,
  • naprawy pogwarancyjne,
  • dostęp do oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Nasz Serwis tworzą doświadczeni pracownicy, których wiedza i kompetencje są zgodne z oczekiwaniami Avant. Nasi pracownicy stale poszerzają swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez markę oraz konsultacjach z przedstawicielami Avant. To przekłada się na profesjonalny serwis, szybką diagnozę w przypadku stwierdzenia ewentualnych usterek oraz ich naprawę.

Dlaczego warto korzystać z usług naszego Serwisu?

Działając w ramach autoryzacji Avant zapewniamy profesjonalną obsługę wszystkich urządzeń i osprzętu marki. Posiadamy stały dostęp do części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, co pozwala na ograniczenie czasu napraw serwisowych do absolutnego minimum. Wszystkie naprawy obejmujemy gwarancją.

Serwis Avant – Warszawa, województwo mazowieckie

Usługi serwisowe kierujemy do Klientów z terenu miasta Warszawa i województwa mazowieckiego. Współpracujemy w tym zakresie zarówno z odbiorcami indywidualnymi, jak i Klientami biznesowymi i instytucjonalnymi. Nasz serwis zapewnia kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną ładowarek Avant i narzędzi Avant.
Działamy w oparciu o technologie producenta i z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części zamiennych. To przekłada się na zapewnienie najwyższej jakości serwisu i zachowanie oryginalnych parametrów serwisowanych maszyn i osprzętu. Klientów zainteresowanych skorzystaniem ze wsparcia serwisowego zachęcamy do kontaktu. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w określeniu zakresu usługi. Wsparciem serwisowym obejmujemy sprzęt zakupiony u nas, jak również u innych dystrybutorów Avant.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktU